Laerworld EL-400RGB S kleurenlaser
Toevoegen aan winkelwagen
LASERWORLD
(0)
Op voorraad
Show laser met rood groen blauw (RGB) 400Mw Lees meer.
Maak een keuze
Op voorraad
Online voorraad: ontvang in circa 1 a 3 (werk)dagen
  • Snelle deskundige klantenservice
  • Breed assortiment aan geluid, licht en DJgear
  • Tot 7 jaar garantie op geselecteerde producten
Productomschrijving
Show lase rklasse 3 met 400 mW vermogen in rood, groen, blauw
  • Bediening via stand-alone; geluid naar licht via microfoon; DMX
  • Met montagebeugel
  • Voor toepassingsgebieden zoals: Feestzaal; Clubs/dansschool
  • Toepassingsmogelijkheid: opgeschort
  • Voor meer informatie over dit product verwijzen wij u naar het gegevensblad onder "Downloads"
Inhoud van pakket
1 x laser, 1 x gebruikershandleiding, 1 x netsnoer, 1 x sleutel, 1 x vergrendeling
Power supply: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Power consumption: 30 W
IP classification: IP20
Laser class: 3B
Laser color: R/G/B
Laser module: Red (R) 110 mW 650nm
Green (G) 50 mW 532nm
Blue (B) 160 mW 445nm