Beamz Brute 20000FB4 diode laser outdoor
Toevoegen aan winkelwagen
Beamz
(0)
Op voorraad
Full-colour, IP65 outdoor use, Rood (4000mW), Groen (4000mW) en Blauw (12000mW) Powerful laser, Artnet, SACN, 35Kps 8° high speed optical scanner system Lees meer.
Maak een keuze
152571
Op voorraad
Online voorraad: ontvang in circa 1 a 3 (werk)dagen
  • Snelle deskundige klantenservice
  • Breed assortiment aan geluid, licht en DJgear
  • Tot 7 jaar garantie op geselecteerde producten
Productomschrijving
Met een gegarandeerde output van 20.000 mW (20 Watt) en analoge RGB-modulatie levert deze brute krachtpatser vloeiende kleurverlopen, een extreem breed kleurenspectrum en haarscherpe beams. De krachtige diode-opbouw (Rood 4W @ 638 nm, Groen 4W @ 525 nm, Blauw 12W @ 455 nm) zorgt voor intense, verzadigde kleuren die ook op grote afstand nog indrukwekkend overkomen.
Volledig geïntegreerde Pangolin FB4-controller geeft je de vrijheid:
  • Direct aansturen via Art-Net / sACN over Ethercon (in/out)
  • Stand-alone auto-mode met ingebouwde shows
  • ILDA-uitgang voor klassieke besturing
  • OLED-display voor snelle instellingen
  • Scan Fail Safety + interlock (emergency stop) via Ethercon
Belangrijkste specificaties op een rij:
  • Gegarandeerd vermogen: 20.000 mW
  • Analoge full-colour modulatie
  • Scanner: 35 kpps @ 8° – max. 50° hoek
  • Voeding: 100-240 VAC 50/60 Hz
  • Afmetingen (zonder bracket): 286 × 205 × 182 mm
  • Gewicht: 8,8 kg
Specificaties
Artikelnummer
Reviews
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Recent bekeken
Beamz
Brute 20000FB4 diode laser outdoor
Full-colour, IP65 outdoor use, Rood (4000mW), Groen (4000mW) en Blauw (12000mW) ...