Beamz BLAZE3500 verticale led rookmachine
Toevoegen aan winkelwagen
Beamz
(0)
Op voorraad
krachtige 3500 watt met RGBW led licht Lees meer.
Maak een keuze
Op voorraad
Op voorraad bij leverancier. Afhankelijk van leverancier ontvang in circa 3 a 7 (werk)dagen
  • Snelle deskundige klantenservice
  • Breed assortiment aan geluid, licht en DJgear
  • Tot 7 jaar garantie op geselecteerde producten
Productomschrijving
De Beamz Blaze3500 verticale led rookmachine combineert krachtige rookproductie met een geavanceerde LED-verlichting, waardoor dit apparaat een spectaculaire toevoeging is aan elk podium, club of evenement. Met een vermogen van 3500W produceert deze machine snel en efficiënt een indrukwekkende rookkolom, die verlicht wordt door 48 4W 4-in-1 LEDs, waardoor een levendige mix van rood, groen, blauw en wit licht ontstaat.
  • 3500W rookmachine met 48x 4W 4-in-1 LED's
  • Rode, groene, blauwe en witte kleurenmenging
  • Verticaal, horizontaal en ondersteboven te gebruiken
  • Creëert een hoog verlichte rookkolom
  • Led verlicht reservoir
  • Ingebouwd bedieningspaneel met LCD-display
  • Bedrade LCD afstandsbediening met timerfunctie (5mtr)
  • Extra draadloze afstandsbediening
  • DMX of stand-alone modus
  • Direct stoppen
  • Dubbele pomp en dubbele verwarming
  • Rookvloeistoftank van 3500 ml
  • Voedingsconnectoringang
Product colour Black
Heating element 3500W
Heat-up time (minutes) 8
Re-Heat time (minutes) 1
Output volume per minute 1200m³
Tank capacity 3.5l
Light source 4-in-1 LED
LED colours Red, Green, Blue, Amber
LED power 4W
Quantity of LEDs 48
Modes DMX, Manual
DMX connection 3-pin XLR
Power supply 230/240VAC 50/60Hz
Dimensions (L x W x H) 335 x 480 x 250mm