LASERWORLD EL-230RGB MK2
Toevoegen aan winkelwagen
LASERWORLD EL-230RGB MK2
LASERWORLD
(0)
LASERWORLD EL-230RGB MK2
Backorder
Klasse 3B laser 230mw rood groen blauw Lees meer.
Maak een keuze
LASERWORLD EL-230RGB MK2
Backorder
Levertijd op aanvraag
  • Snelle deskundige klantenservice
  • Breed assortiment aan geluid, licht en DJgear
  • Tot 7 jaar garantie op geselecteerde producten
Productomschrijving
De Laserworld EL-230RGB MK2 is een RGB lasersysteem met een totaal uitgangsvermogen tot 230 mW.
De rode diodelasermodule met een golflengte van 650 nm, de groene DPSS-lasermodule met een golflengte van 532nm en de koningsblauwe lasermodule met een golflengte van 445 nm zorgen voor prachtige kleuren en helderheid. De balken hebben een diameter van ca. 4 mm en een straaldivergentie van ongeveer 1 mrad en de projector biedt snelle stappenmotoren, tot 2-5 kpps en een scanhoek tot 30°. Ongeveer ca. 50 (lagen, tunnels, hekken, golven, etc.) kunnen worden aangestuurd via DMX. Een geluid-naar-licht-modus en een stand-alone modus zijn ook beschikbaar. Voor de sound-to-light-modus kan de gevoeligheid van de geïntegreerde verstelbare microfoon worden aangepast.
Met ultrahelder 445 nm koningsblauw!
Show laser class 3B with 230 mW power in red, green, blue
  • Ideal for mobile DJs, smaller discotheques or hobby users
  • 7 colors including white
  • Comes with approx. 50 effects (layers, tunnels, fences, waves, etc.)
  • Automatic and sound-controlled modes
  • Control via DIP switches or DMX
  • Safety features: key switch, interlock interface
  • Mounting bracket allows for different mounting positions
  • Controlling by DMX; Stand-alone; Sound to light via Microphone
Power supply: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Power consumption: 15 W
IP classification: IP20
Power connection: Mains input IEC (M) Power supply cord with safety plug (provided)
Laser class: Class 3B
Laser color: R/G/B
Laser module: R red 100 mW 650nm
G green 20 mW 532nm
B blue 50 mW 445nm
Control: DMX; Stand-alone; Sound to light via Microphone
Housing color: Black
Dimensions: Length: 2,05 mm
Width: 1,45 mm
Height: 0,7 mm