Beamz COB150WW Pro PAR 150W
Toevoegen aan winkelwagen
Beamz COB150WW Pro PAR 150W
Beamz
(0)
Beamz COB150WW Pro PAR 150W
Op voorraad
COB Warm White 150 watt cri 98 dmx Lees meer.
Maak een keuze
Beamz COB150WW Pro PAR 150W
150612
Op voorraad
Op voorraad bij leverancier. Afhankelijk van leverancier ontvang in circa 3 a 7 (werk)dagen
  • Snelle deskundige klantenservice
  • Breed assortiment aan geluid, licht en DJgear
  • Tot 7 jaar garantie op geselecteerde producten
Productomschrijving
Beamz COB150WW Pro PAR
Ontdek de krachtige en veelzijdige Beamz COB150WW Pro PAR, een professionele lichtoplossing die uitblinkt in helderheid en kleurprecisie. Deze PAR biedt een indrukwekkende 150W COB WW LED, ontworpen om een uitzonderlijk warme witbalans te leveren met een CRI van >98, wat essentieel is voor het creëren van rijke en nauwkeurige kleurweergave in elke setting.
  • 1x 150W COB WW LED
  • CRI >98
  • Beam angle 25° (or 60° with the extra diffusor filter)
  • DMX and Stand-alone mode
  • 1, 2 or 4 DMX channels
  • Master/slave function
  • Auto mode
  • 4 Pre-programmed shows
  • DMX in/output via 3-pin XLR
  • PowerConnector input/output
  • Control panel with LED display
  • Double bracket also acts as floor stand
  • Including remote control
Product colour Black
Light source Single colour LED
LED colours Warm White
Color Rendering Index (CRI) >98
Colour temperature 3000K
Quantity of LEDs 1
Beam angle 25°
Field angle 50°
Illuminance 11.182 lx @ 1m
Flash rate per second 0 - 20Hz
DMX channels 1, 2, 4
DMX connection 3-pin XLR
Modes Automatic programs, DMX, Manual, Master/Slave
IP rating IP20
Cooling Convection
Display LCD
Power plug Power-connector
Power consumption 2.09 - 1.15A
Power supply 100-240VAC 50/60Hz
Dimensions (L x W x H) 220 x 190 x 190mm (220 x 350 x 190 with bracket)
Weight 3.85
Included accessories Remote control (wireless), Mounting bracket, Power cable
Specificaties
Artikelnummer
Reviews
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Recent bekeken
Beamz COB150WW Pro PAR 150W
Beamz
COB150WW Pro PAR 150W
COB Warm White 150 watt cri 98 dmx
Specificaties
Artikelnummer
0/5
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta
Mijn account
Wachtwoord vergeten?
Recent toegevoegd
Totaal incl. btw
Vergelijk
Start vergelijking
Beoordeel Beamz Beamz COB150WW Pro PAR 150W